Lukujärjestys 2020–2021*

* Muutokset mahdollisia.

MAANANTAI

Sportsgym
tanssinopettaja Solveig Ekholm
16.30–17.30   tanssin perusteet 1–2
17.30–19.00   baletti 2–4
19.00–20.30   nykytanssi / jazztanssi 2–3

Paraistenseudun koulu
tanssinopettaja Hanna-Riikka Nordman
16.00–17.15   nykytanssi/jazztanssi 1
17.15–18.30   nykytanssi/jazztanssi 5
18.30–19.45   showtanssi, jatkotaso

TIISTAI

Sportsgym
tanssinopettaja Solveig Ekholm
16.45–18.00   baletti 1
18.00–18.45   Mansikat, lastentanssi
18.45–20.15   baletti 5

Sportsgym
tanssinopettaja Katariina Gozalez
16.30–18.00   nykytanssi 7
18.00–18.45   Mustikat, lastentanssi
18.45–20.15   aikuisbaletti

Paraistenseudun koulu
tanssinopettaja: Evgenij Kostuyukov
16.00–17.00 street-tanssi yli 11-vuotiaille
17.00–17.45 street-tanssi alle 10-vuotiaille

KESKIVIIKKO

Rehdin urheilutalo
tanssinopettaja Nadja Ekholm
16.15–17.30 Timantit, rytminen voimistelu
17.30–18.30 Tähdet, rytminen voimistelu
18.30–19.15 Minimidancers (Nadja, Solveig & Kata)
19.15–20.30 rytminen voimistelu, 2. kerta

Sportsgym
tanssinopettaja Nina Andström
16.30–17.30 show alakouluikäiset
17.30–19.00 nykytanssi/jazztanssi 3
19.00–20.00 aikuisten showjazz

Sportsgym, tila 2
tanssinopettaja Katariina Gonzalez
16.00–16.45 lastentanssi
16.45–18.15 baletti 6

Nauvo Bygdegården
tanssinopettaja Solveig Ekholm
17.15–18.00 alle kouluikäiset
17.45–18.45 7–9-vuotiaat
18.15–19.45 edistyneet

TORSTAI

Rehdin urheilutalo
tanssinopettaja Nadja Ekholm
16.15–17.30   baletti 1–2
17.30–18.45   Paljetit, rytminen voimistelu
18.45–20.15   baletti 3–4

Sportsgym
tanssinopettaja Solveig Ekholm
16.15–17.45   nykytanssi/jazztanssi 4
17.45–18.45   tanssin perusteet 2
18.45–20.45   baletti 8 + variaatio

Arkipelagin sali
tanssinopettaja Nina Andström
18.15–19.30   nykytanssi/jazztanssi 1
19.30–20.30   hip-hop

Koivuhaan koulu
tanssinopettaja Nina Andström
16.30–18.00   nykytanssi/jazztanssi 6

LAUANTAI

Sportsgym
tanssinopettaja: Solveig Ekholm
14.00–15.30   baletti 5
13.15–14.00   Danceg1rls (Nadja/Solveig/Kata)

Paraistenseudun koulu
tanssinopettaja: Nadja Ekholm
14.15–15.30   jazztanssi/nykytanssi 6
15.30–17.00   baletti 8

Pif-Center
tanssinopettaja Nadja Ekholm
10.00–11.30   Strassit, rytminen voimistelu
11.30–13.00   Glitterit, rytminen voimistelu