Lukujärjestys 2019–2020*

* Muutokset mahdollisia.

MAANANTAI

Sportsgym
tanssinopettaja: Solveig Ekholm
16.00–17.30 baletti 4, tekniikka, 10–14v
17.30–18.45 baletti 1, 7–9v
18.45–20.15 baletti 7, tekniikka, yli 12v

Paraistenseudun koulu
tanssinopettaja Nadja Ekholm
16.00–17.30 baletti 3, 8–12v
17.30–18.30 Mustikat, tanssin perusteet 2, 6–9v
18.30–20.00 baletti 5, 10–14v

 

KESKIVIIKKO

Paraistenseudun koulu
tanssinopettaja: Evgenij Kostuyukov
16.00–17.15 street-tanssi, jatkoryhmä, 10–13v
17.15–18.00 street-tanssi, 5–6v
18.00–19.00 street-tanssi, 7–9v

Rehti
tanssinopettaja: Nadja Ekholm
17.00–18.15 Tähdet, rytminen voimistelu, 6–9v
18.00–19.30 Strassit, rytminen voimistelu, 9–11v
19.15–20.45 Glitterit, rytminen voimistelu, yli 12v

Hembygdsgården, Nauvo
tanssinopettaja Solveig Ekholm
17.15–18.00 lastentanssi, 4–6v
18.00–19.00 tanssin perusteet 1, 6–8v
18.15–19.30 Rubiner, baletti, nykytanssi, street 1, 9–10v
19.15–20.30 Vaniljsås, baletti, nykytanssi, street 2, 11–15v

Sportsgym
tanssinopettaja Nina Andström
16.00–17.15 nykytanssi 1–2, 7–10v
17.15–18.30 jazz 5, 11–14v
18.30–19.45 nykytanssi 3, 9–12v
19.45–20.45 showtanssi, aikuiset
19.30–21.00 jazz 6, yli 13v, ope: Evgenij Kostuyukov

 

PERJANTAI

Paraistenseudun koulu
tanssinopettaja: Hanna-Riikka Nordman
16.15–17.30 showtanssi, jatkoryhmä, yli 15v
17.30–19.00 nykytanssi 5, tekniikka, 12–15v

TIISTAI

Sportsgym, sali 1
tanssinopettaja: Solveig Ekholm
16:00–17.30 baletti 2–3, tekniikka, 8–12v
17:30–18.30 Vadelmat, tanssin perusteet 1, 6–7v
18:30–20.00 nykytanssi 2, tekniikka, 8–15v

Sportsgym, sali 2
tanssinopettaja: Katariina Gonzalez
16.15–17.30 baletti 1–2, tekniikka, 8–11v
17.30–18.15 Karpalot, lastentanssi 4–5v
18.15–19.45 baletti 6–8, 12–15v
19.15–20.45 nykytanssi 6, 12–15v

Paraistenseudun koulu
tanssinopettaja Janika
18.00–18.45 Mansikat, lastentanssi, 4–6v
18.45–20.15 aikuisbaletti

 

TORSTAI

Pif-Center
tanssinopettaja Nadja Ekholm/Solveig Ekholm
17.00–18.15 Paljetit, rytminen voimistelu, 9–11v
17.30–19.00 rytminen voimistelu, 2. kerta, 9–13v

Paikka tarkentuu myöhemmin
tanssinopettaja Nadja Ekholm/Solveig Ekholm
19.15–20.45 baletti 7, yli 12v

Sportsgym
tanssinopettajaNina Andström
16.00–17.15 hip-hop & showtanssi, yli 13v
17.15–18.45 jazz 3, tekniikka, 10–15v
18.45–20.00 hip-hop & showtanssi, 9–13v

 

SUNNUNTAI

Sportsgym
tanssinopettaja: Solveig Ekholm
15.30–17.00 kisaryhmät
17.00–17.45 nykytanssi 4, soolot, 11v
17.00–18.30 baletti 4, 10–15v
18.30–19.15 balettivariaatiot
19.15–20.30 baletti 7, yli 12v